LED Фара робоча 48W/60 (16x3W/широкий промінь, квадратний корпус) 3120 lm -1052 57мм (GF-016Z03С))) JFD JFD-1052-57 (GF-016Z03С)
 склад
Виробник
JFD (Китай) Виробництво Китай
Каталоговий номер
JFD-1052-57 (GF-016Z03С)
Фара робоча LED
Загальна потужність: 48W
Потужність однієї LED лампи: 3W
Потужність світлового потоку: 3120 lm
Кількість LED ламп: 16 шт.
Кут розсіювання: 60˚
Тип променю: широкий
Тип корпусу: квадратний
Матеріал корпусу: алюміній
Габарити (без кріплення) (мм): 110х110х57
На задній стінці фари знаходиться радіатор для відводу тепла.
Завдяки вузькому променю фара може світити на великі відстані.
Робоча температура від -40°C до 75°C.
Світлова температура 6500К дає холодний білий колір і забезпечує хорошу видимість у темний час доби.
  • Доставка по Україні
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    - самовивіз у Дніпро
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →
Разом купують:
416  склад
Артикул:
WL7483
WIX
Виробництво Польща Польща
Топ продажів
304  склад
Артикул:
ЯЗДА
Топ продажів
854  сьогодні
Авто Союз 88
220  сьогодні
VOREL
392  сьогодні
ДК
135  сьогодні
H11 12V 55W